GOŚĆ SPECJALNY

EDYTA PAZURA

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Zarządzania i Marketingu. Ponadto ukończyła studia oraz kursy związane z zarządzaniem w mediach, fotografią i managementem.

Od 6 lat jest menedżerem Cezarego Pazury, koordynując jego sprawy zawodowe związane z produkcją filmową, serialową, reklamową czy autopromocją w Social Mediach. Sama prężnie działa w Internecie, prowadząc blog Maybe Baby i kanał YouTube czy Instagram. Była prelegentką wielu wydarzeń m.in. podczas Festiwalu Kobiet w Europejskim Centrum Solidarności. Dzieli się wiedzą z zakresu organizacji produkcji filmowej m.in. na Uniwersytecie Opolskim. Wyznaje zasadę, że kluczem do sukcesu jest autentyczność i konsekwencja działania, a największą wiedzę zdobywamy poprzez własne doświadczenia.

 

Edyta przedstawi Paniom teoretyczne i praktyczne aspekty personalbrandingu. Skupi się na dwóch podstawowych płaszczyznach budowania marki osobistej oraz przedstawi ich wzajemne przenikanie się w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Dodatkowo każda z Pań otrzyma wyjątkową sesję zdjęciową w niezwykłych okolicznościach przyrody, która będzie magiczną pamiątką.