POZNAJ AMBASADORA NASZEGO WYJAZDU

MAGDALENA MUSZYŃSKA-CHAFITZ

Licencjonowana przewodniczka po Nowym Jorku (ze złotą gwiazdką)

Magda pochodzi z Białegostoku. Przez kilkanaście lat robiła karierę w warszawskiej korporacji finansowej. Ale gdy poznała swojego przyszłego męża, nowojorczyka, jej życie wywróciło się do góry nogami.

W 2008 roku przeprowadziła się do Nowego Jorku. Zainspirowana niezwykłą energią miasta i jego nieograniczonymi możliwościami odkryła siebie na nowo. Uważa, że Nowy Jork należy do wszystkich i każdy jest nowojorczykiem, niezależnie od tego, skąd pochodzi. Postanowiła, że fascynacją tym miastem i jego tajemnicami będzie się dzielić z innymi. Została więc licencjonowaną przewodniczką po NY (ze złotą gwiazdką).

Magda często dzieli się praktycznymi poradami oraz opowiada o życiu w Nowym Jorku i USA, m.in. w Dzień Dobry TVN, Radiu Zet, radiowej Trójce, „Elle”, „Twoim Stylu” i Onecie. Wystąpiła w programie Jestem z Polski (Travel Channel).

Jest autorką przewodników "Z Nowym Jorkiem na NY” (która znalazła się na liście bestsellerów Empiku) i #NowyJork (nowo wydana książka o najbardziej fotograficznych miejscach w NY).   

Mieszka na Brooklynie z mężem, dwoma kotami i psem. Znajdziesz ją na blogu LittleTownShoes.com.