POZNAJ AMBASADORA NASZEGO WYJAZDU

ANIA WOJCIECHOWSKA

Fotografka, podróżniczka i szczęśliwa mieszkanka cudownego Trójmiasta.

Fotografia, podróże i sport to jej największe pasje. Od lat odwiedza najdalsze zakątki świata, szukając inspiracji do zdjęć. Nie zapomina również o Polsce, której krajobrazy i piękno są bliskie jej sercu.

Na początku głównym tematem zdjęć były krajobrazy. Dzisiaj jednak to fotografia podróżnicza jest u niej na pierwszym miejscu. Szczególnie lubi portrety i fotografię uliczną. Stara się jak najlepiej oddać atmosferę odwiedzanych miejsc i pokazać ich mieszkańców. Fotografuje głównie lustrzanką cyfrową, ale od pewnego czasu również analogiem.

Otrzymała wyróżnienia m.in.  w konkursie National Geographic "Po stronie natury"  czy w konkursie „ Górski Kalendarz” organizowanym przez Portal Górski i Magazyn Turystyki Górskiej n.p.m. Wyjazd na Kubę zaowocował wystawą zdjęć „Kuba – wyspa niesamowitych ludzi, pinacolady i zakręconych cygar” w Ełku,  w ramach Ełk Latin Festival. Brała również udział w wystawach grupowych organizowanych przez miasto Gdynia - Najlepsze z gdyńskiego Facebooka i Instagrama. Ciekawym projektem było wykonanie przez cały rok zdjęć dla miasta Sopot - „cztery pory roku”.

Na co dzień pracuje jako nauczyciel języka angielskiego, w wakacje instruktor tenisa ziemnego, a w wolnych chwilach podróżuje.

Konto FB:  https://www.facebook.com/Ania-Wojciechowska-Photography-611696615649769

Instagram: ania_wojciechowska_photography