OBÓZ LETNI 2022

gimnastyka | akrobatyka | modern jazz | hip hop | taniec towarzyski

DLA KOGO?


•    Zapraszamy dzieci od 6 do 16 roku życia.
•    Wyjazd ma charakter sportowo-rekreacyjny. Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem i  gimnastyką, czy towarzyszą Ci one od dawna. Z nami nauczysz się nowych elementów i poszerzysz posiadane już umiejętności.
•    Uczestnicy obozu zostaną podzieleni na grupy wiekowe oraz grupy treningowe według poziomu zaawansowania.

TERMIN: 10-17.07.2022


ŚWIADCZENIA:
•    zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych z łazienką
•    pełne wyżywienie (4 posiłki - śniadanie, obiad, kolacja, podwieczorek wydawany przy obiedzie)
•    całkowicie bezpieczny oraz ogrodzony ośrodek z pełną bazą sportową
•    ubezpieczenie NNW dla wszystkich uczestników
•    opieka wykwalifikowanej kadry pedagogiczno-instruktorskiej
•    kierownik obozu
•    obóz zgłoszony do Kuratorium Oświaty
•    transport autokarem
•    profesjonalny sprzęt do prowadzenia zajęć sportowo-rekreacyjnych

 

W PROGRAMIE OBOZU:

Codzienne zajęcia warsztatowe:

  • gimnastyka artystyczna
  • akrobatyka
  • taniec: modern jazz, hip hop, taniec towarzyski

Spływ kajakowy dostosowany nawet do najmłodszych uczestników

Gry i zabawy na świeżym powietrzu

Chrzest obozowy

Ognisko z kiełbaskami i piankami

Podchody

Dyskoteka

Wieczór filmowy

Warsztaty artystyczne

Kręgle

NASZA KADRA

Anita i Monika Kubiak

Założycielki Arts&Fun – szkółki gimnastyki artystycznej dla dzieci i młodzieży. Swoją przygodę z gimnastyką artystyczną zaczęły w wieku 5 lat. Trenowały w Klubie Sportowym „MKS Dąbrówka” Poznań pod okiem wymagających trenerów. Członkinie kadry, wielokrotne medalistki Mistrzostw Polski w układach zbiorowych, Olimpiady Młodzieży oraz Turniejów Międzynarodowych.  Po 12 latach ciężkich treningów, przekazują swoją wiedzę i umiejętności młodszym pokoleniom. Praca z dziećmi dostarcza im wiele radości i satysfakcji.

Natalia Sommerfeld

Z wykształcenia licencjonowany dietetyk oraz psychodietetyk. Od 7 lat aktywnie pracuje jako instruktor tańca. Laureatka dziesiątek nagród tanecznych w kategoriach hip hop solo, hip hop duety a nawet w miniformacjach i formacjach. Natalia miała również okazje być choreografką i tancerką podczas koncertu tanecznego w Poznaniu "50 twarzy Greya". Dzięki zróżnicowanemu warsztatowi oraz dużemu doświadczeniu scenicznemu ma swój własny niepowtarzalny styl. Jest niezwykle energicznym i pozytywnie motywującym pedagogiem. Jej grupy również odnoszą sukcesy podczas konkursów i przeglądów tanecznych. 

Barbara Ziółkowska

Obecnie studentka drugiego roku na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W wieku 6 lat rozpoczęła swoją  przygodę z gimnastyką artystyczną w Klubie Sportowym "Energetyk" Poznań. Członek kardy narodowej, dwukrotna Mistrzyni Polski, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, turniejów krajowych i międzynarodowych. Po zakończeniu kariery sportowej oddała się tańcu. Kształci się w takich stylach tanecznych jak jazz, tanieć współczesny, commercial. Półfinalistka tegorocznej edycji programu MamTalent.   Prowadzi grupy turniejowe w stylu modern jazz, które odnoszą liczne sukcesy.  

Klaudia Stawna 

Z wykształcenia nauczyciel nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego ze specjalnością wychowanie fizyczne. Ponad 10 lat temu rozpoczęła swoją przygodę z tańcem towarzyskim. Jest laureatką wielu turniejów tanecznych na szczeblu ogólnopolskim. Obecnie pracuje jako wychowawca przedszkolny oraz instruktor gimnastyki artystycznej i tańca

ZAKWATEROWANIE

Centrum Wypoczynkowo – Rehabilitacyjne Activ
ul. Mickiewicza 1 c
Sypniewo k. Jastrowia

 

Centrum Wypoczynkowo - Rehabilitacyjne ACTIV osadzone jest w scenerii jeszcze nadal dziewiczej przyrody Pojezierza Drawsko-Wałeckiego. Tutaj lasy dają cień, wody rzek i jezior orzeźwienie, a liczne pola i łąki – poczucie wolności i niezależności.

Na terenie obiektu znajduje się wielofunkcyjna Hala Sportowa o powierzchni około 1000 m² oraz 5 sal do zajęć sportowo-dydaktycznych.

Oprócz tego Centrum Wypoczynkowo-Rehabilitacyjne ACTIV dysponuje plażą basenową z dwoma basenami zewnętrznymi oraz pełnowymiarowym basenem krytym o długości 25m. Zróżnicowana głębokość basenu zapewnia duże bezpieczeństwo oraz możliwość organizacji gier dla dzieci i młodzieży.

Dodatkowo Centrum Wypoczynkowo-Rehabilitacyjne ACTIV oferuje 6 profesjonalnych kortów tenisowych (w tym 3 ze sztuczną nawierzchnią), kręgielnię oraz plac zabaw.

Wszystkie atrakcje znajdują się na terenie ogrodzonego, strzeżonego i w pełni zamkniętego ośrodka, który wzniesiony jest na powierzchni 4 ha.

CENA OBOZU

*W przypadku braku wpłaty w terminie (dotyczy wszystkich rat) organizator zastrzega sobie prawo do odsprzedania miejsca innej osobie.

**Rachunki i zaświadczenia do zakładów pracy za obóz wystawione są na życzenie klienta, prosimy to zgłosić, przy dokonaniu zgłoszenia.

*** W przypadku rodzeństwa zniżka 50 zł/os.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.  

KONTAKT

ORGANIZATORZY WYJAZDU:

ARTS & FUN

Anita Kubiak
+48 793 228 506
anita.kubiak@artsfun.pl

Monika Kubiak
+48 505 601 556
monika.kubiak@artsfun.pl

TIME CREATOR STUDIO

Katarzyna Ratajczak
+48 609 104 012
timecreatorstudio@gmail.com

BIURO PODRÓŻY SKY DREAMS S.C
ul. Śliska 4, 61-369 Poznań

KONTAKT: 

+48 61 872 94 61
info@skydreams.pl