PROGRAM WYJAZDU

DZIEŃ 1 - CZWARTEK - 27.05.2021

Wylot z Polski (lub Twojego miejsca zamieszkania) do Paryża

Lądowanie na lotnisku w Paryżu

Spotkanie z przewodnikiem i spacer po centrum historycznym Paryża oraz Dzielnicy Łacińskiej. Katedra Notre-Dame z zewnątrz. Wejście do Sainte Chapelle, aby podziwiać XIII-wieczne witraże. Spacer po mało znanej, multikulturowej i eleganckiej dzielnicy le Marais. W le Marais znajdują się jedne z najlepszych galerii sztuki

Zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym, paryskim, butikowym hotelu i czas na relaks 

Kolacja we własnym zakresie

DZIEŃ 2 - PIĄTEK - 28.05.2021

Śniadanie

Zwiedzanie z przewodnikiem: spacer z Placu Zgody przez Ogrody Tuileries do Luwru i zwiedzanie Luwru - jednego z największych muzeów sztuki na świecie, będącego dawniej pałacem królewskim w Paryżu

Po południu czas wolny lub możliwość skorzystania z proponowanych atrakcji dodatkowych

Kolacja we własnym zakresie

DZIEŃ 3 - SOBOTA - 29.05.2021

Śniadanie

Wycieczka do znajdującego się pod Paryżem Wersalu (ok. 5-godzinnna). Zwiedzanie słynnego zespołu pałacowego, zbudowanego z rozmachem za panowania Ludwika XIV i miejsca rezydencji królów francuskich od 1682 roku

Powrót do hotelu oraz możliwość skorzystania z proponowanych atrakcji dodatkowych

Kolacja we własnym zakresie

DZIEŃ 4 - NIEDZIELA - 30.05.2021

Śniadanie

Zwiedzanie Opery Garnier w środku. Spacer krytymi pasażami z XIX wieku i odkrywanie Paryża pod kątem elegancji, mody i stylu. Spacer po dzielnicy Montmartre

Po południu transfer na lotnisko i wylot z Paryża

PROPONOWANE ATRAKCJE DODATKOWE

 • Wjazd na Wieżę Eiffla - 28 EUR/os.
 • Wjazd na Wieżę Montparnasse - 18 EUR/os.

 • Wieczór w paryskim kabarecie - francuski kabaret to show, w którym muzyka i taniec splatają się z akrobatyką i zabawnymi skeczami. Dobra wiadomość: znajomość języka francuskiego nie jest wymagana, wystarczy rozumieć mowę ciała. Idea francuskiego kabaretu zakłada zjedzenie kolacji, a potem obejrzenie rewii, ale proponowane są też opcje bez kolacji. W kabaretach obowiązuje dress code typu smart casual. Panowie nie mogą wchodzić w jasnych jeansach, sportowych adidasach czy sandałach lub klapkach. Nie jest jednak wymagany garnitur.

Bilety do kabaretu Moulin Rouge - elegancka 3-daniowa kolacja z ½ butelki szampana i rewią tańca, w zależności od wyboru menu cena od 195 do 240 EUR/os. lub sama rewia tańca z ½ butelki szampana 130 EUR/os.

Bilety do kabaretu Lido - elegancka 3-daniowa kolacja z ½ butelki szampana i rewią tańca, w zależności od wyboru menu cena od 170 do 300 EUR/os.

Bilety do Crazy Horse - rewia tańca z kieliszkiem szampana 125 EUR/os., miejsca VIP 165 EUR/os.

 • Panoramiczny rejs po Sekwanie - rejs trwa około godziny. Wypływa się spod Wieży Eiffla i tam też wraca. Bilety gwarantują wejście bez kolejki. Przyjemny sposób na rozkoszowanie się pięknem Sekwany i paryskich zabytków leżących nad jej brzegami przy dźwiękach francuskiej muzyki - 15 EUR/os., 10 EUR/dziecko do 12 lat

 • Elegancka kolacja podczas rejsu po Sekwanie z muzyką na żywo - rejs trwa około 2,5 godziny. Statek to pływająca elegancka restauracja, w której podczas kolacji można rozkoszować się niezapomnianymi widokami wieczornego i nocnego Paryża, degustując wykwintną francuską kuchnię i kołysząc się w rytmach spokojnej, wysublimowanej muzyki na żywo. W zależności od wyboru menu cena od 139 do 205 EUR/os.

 • Kolacja podczas rejsu po Sekwanie - rejs trwa ok. 1,5 godziny. Nie ma muzyki na żywo, ale można zobaczyć miasto z perspektywy Sekwany. W zależności od wyboru menu cena od 42 do 54 EUR/os.

PROPONOWANE ZAKWATEROWANIE

HOTEL OPERA RICHEPANSE ****

Hotel Opéra Richepanse to hotel butikowy położony w centrum Paryża, 5 minut spacerem od placu Place de la Concorde i Pól Elizejskich. Luksusowe sklepy przy ulicy Rue Saint-Honoré dzieli od obiektu 50 metrów.

Przestronne wnętrza pokoi w hotelu są nowocześnie urządzone i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, system regulacji oświetlenia oraz sprzęt muzyczny w łazience, w której znajduje się również wanna lub kabina prysznicowa. Każdy pokój jest klimatyzowany i zapewnia zestaw do parzenia kawy i herbaty. Z okien niektórych z nich roztacza się widok na kościół de la Madeleine. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi.

Hotel oferuje pełne śniadanie w formie bufetu, które podawane jest w XVII-wiecznej sali jadalnej. Śniadanie można również zamówić do pokoju. Obiekt zapewnia codzienną prasę.

Wnętrze całodobowej recepcji zdobi marmurowa podłoga. Wielojęzyczny personel chętnie pomoże Gościom w organizacji pobytu w Paryżu.

Hotel oddalony jest o 50 metrów od stacji metra Madeleine i o 10 minut spacerem od Ogrodów Tuileries, gmachu Opery Garnier oraz placu Vendôme. Do Luwru można dojść w 15 minut.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

WJAZD DO FRANCJI

Każda osoba od ukończenia 11 roku życia podróżująca do Francji dowolnym środkiem transportu z terenu państwa Unii Europejskiej, w tym Polski oraz Andory, Islandii, Liechtensteinu, Monako, Norwegii, Saint-Martin, Szwajcarii i Watykanu jest zobowiązana do przedstawienia przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży lub podczas przekraczania granicy negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed kontrolą.

Podróżni przybywający z terenu UE i wymienionych wyżej państw nie są zobowiązani do poddania się kwarantannie i wykonania ponownego testu po jej zakończeniu.

POWRÓT DO POLSKI

Aktualną informację dotyczącą osób uprawnionych do przekroczenia polskiej granicy znajdą Państwo na stronie Straży Granicznej.

Uwaga!

Od 28 grudnia 2020 r. obowiązkowej kwarantannie podlegają osoby, które przekroczyły granicę Polski (stanowiącą zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną granicę UE) samolotem, autobusem lub innym środkiem transportu zbiorowego – przez 10 dni, licząc od dnia następującego po dniu przekroczenia granicy.

Od 23 stycznia z obowiązkowej kwarantanny zwolnione są osoby posiadające negatywny wynik testu w kierunku SARS-CoV-2. Test musi być wykonany przed przekroczeniem granicy. Test jest ważny przez 48 godzin, licząc od momentu otrzymania wyniku.

Ważne! Jeśli zostałeś zaszczepiony na COVID-19 nie będziesz skierowany na kwarantannę. Zasada obowiązuje od 28 grudnia 2020 r.

Ważne! Od 14 stycznia 2021 r. nie obowiązuje zakaz w ruchu lotniczym.

Najbardziej aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl

Szczegółowe informacje na temat podróżowania do poszczególnych państw, obowiązujących obostrzeń oraz wskazówki dotyczące bezpieczeństwa podróży znajdą Państwo na stronach Informacje dla podróżujących oraz Koronawirus – podróże za granicę.

CENA WYJAZDU 

650 EUR/os* + bilet lotniczy

ZAPISZ SIĘ

* przy założeniu, że uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 2-osobowych

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie w Hotel Opéra Richepanse **** w pokojach 2-osobowych ze śniadaniem
 • Wyżywienie w formule BB (śniadanie)
 • Transfery oraz bilety wstępów związane z realizacją programu zwiedzania
 • Ubezpieczenie
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Opiekę polskojęzycznego, licencjonowanego przewodnika po Paryżu

CENA NIE ZAWIERA:

 • Biletów lotniczych do Paryża i z powrotem (ok. 500 PLN)
 • Wydatków własnych uczestników
 • Atrakcji i posiłków nie zawartych w ofercie
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu
 • Proponowanych atrakcji dodatkowych dla osób chętnych

ORGANIZATORZY WYJAZDU:

Sky Dreams s.c, ul. Śliska 4, 61-369 Poznań

TELEFON KONTAKTOWY: 

+48 61 872 94 61

ADRES E-MAIL: 

info@skydreams.pl