PROGRAM WYJAZDU

DZIEŃ 1 - CZWARTEK - 02.09.2021

Wylot z Polski (lub Twojego miejsca zamieszkania) do Paryża

Lądowanie na lotnisku w Paryżu

Spotkanie z przewodnikiem i spacer po centrum historycznym Paryża oraz Dzielnicy Łacińskiej. Katedra Notre-Dame z zewnątrz. Wejście do Sainte Chapelle, aby podziwiać XIII-wieczne witraże. Spacer po mało znanej, multikulturowej i eleganckiej dzielnicy le Marais. W le Marais znajdują się jedne z najlepszych galerii sztuki

Zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym, paryskim, butikowym hotelu i czas na relaks 

Kolacja we własnym zakresie

DZIEŃ 2 - PIĄTEK - 03.09.2021

Śniadanie

Zwiedzanie z przewodnikiem: spacer z Placu Zgody przez Ogrody Tuileries do Luwru i zwiedzanie Luwru - jednego z największych muzeów sztuki na świecie, będącego dawniej pałacem królewskim w Paryżu

Po południu czas wolny lub możliwość skorzystania z proponowanych atrakcji dodatkowych

Kolacja we własnym zakresie

DZIEŃ 3 - SOBOTA - 04.09.2021

Śniadanie

Wycieczka do znajdującego się pod Paryżem Wersalu (ok. 5-godzinnna). Zwiedzanie słynnego zespołu pałacowego, zbudowanego z rozmachem za panowania Ludwika XIV i miejsca rezydencji królów francuskich od 1682 roku

Powrót do hotelu oraz możliwość skorzystania z proponowanych atrakcji dodatkowych

Kolacja we własnym zakresie

DZIEŃ 4 - NIEDZIELA - 05.09.2021

Śniadanie

Zwiedzanie Opery Garnier w środku. Spacer krytymi pasażami z XIX wieku i odkrywanie Paryża pod kątem elegancji, mody i stylu. Spacer po dzielnicy Montmartre

Po południu transfer na lotnisko i wylot z Paryża

PROPONOWANE ATRAKCJE DODATKOWE

 • Wjazd na Wieżę Eiffla - 28 EUR/os.
 • Wjazd na Wieżę Montparnasse - 18 EUR/os.

 • Wieczór w paryskim kabarecie - francuski kabaret to show, w którym muzyka i taniec splatają się z akrobatyką i zabawnymi skeczami. Dobra wiadomość: znajomość języka francuskiego nie jest wymagana, wystarczy rozumieć mowę ciała. Idea francuskiego kabaretu zakłada zjedzenie kolacji, a potem obejrzenie rewii, ale proponowane są też opcje bez kolacji. W kabaretach obowiązuje dress code typu smart casual. Panowie nie mogą wchodzić w jasnych jeansach, sportowych adidasach czy sandałach lub klapkach. Nie jest jednak wymagany garnitur.

Bilety do kabaretu Moulin Rouge - elegancka 3-daniowa kolacja z ½ butelki szampana i rewią tańca, w zależności od wyboru menu cena od 195 do 240 EUR/os. lub sama rewia tańca z ½ butelki szampana 130 EUR/os.

Bilety do kabaretu Lido - elegancka 3-daniowa kolacja z ½ butelki szampana i rewią tańca, w zależności od wyboru menu cena od 170 do 300 EUR/os.

Bilety do Crazy Horse - rewia tańca z kieliszkiem szampana 125 EUR/os., miejsca VIP 165 EUR/os.

 • Panoramiczny rejs po Sekwanie - rejs trwa około godziny. Wypływa się spod Wieży Eiffla i tam też wraca. Bilety gwarantują wejście bez kolejki. Przyjemny sposób na rozkoszowanie się pięknem Sekwany i paryskich zabytków leżących nad jej brzegami przy dźwiękach francuskiej muzyki - 15 EUR/os., 10 EUR/dziecko do 12 lat

 • Elegancka kolacja podczas rejsu po Sekwanie z muzyką na żywo - rejs trwa około 2,5 godziny. Statek to pływająca elegancka restauracja, w której podczas kolacji można rozkoszować się niezapomnianymi widokami wieczornego i nocnego Paryża, degustując wykwintną francuską kuchnię i kołysząc się w rytmach spokojnej, wysublimowanej muzyki na żywo. W zależności od wyboru menu cena od 139 do 205 EUR/os.

 • Kolacja podczas rejsu po Sekwanie - rejs trwa ok. 1,5 godziny. Nie ma muzyki na żywo, ale można zobaczyć miasto z perspektywy Sekwany. W zależności od wyboru menu cena od 42 do 54 EUR/os.

NASZ PRZEWODNIK

EWA KRZĄTAŁA-JAWORSKA

Uwielbia gadać. Na początku swojej paryskiej drogi mówiła do studentów na Sorbonie, a z czasem zamieniła ich na dużo bardziej wdzięcznych słuchaczy – turystów. Pasjonatka szeroko pojętej kultury francuskiej. Socjolożka z pierwszego wykształcenia, pokazuje Francję przez pryzmat ludzi, którzy ją stworzyli i tworzą, zarówno wielkich postaci historycznych, jak i zwykłych Francuzów życia codziennego. Największym komplementem, jaki usłyszała jako przewodniczka było zdanie “Zwiedzanie z Panią to wcale nie zwiedzanie. To doświadczanie!”. Wraz z mężem prowadzi biuro podróży Grand Tour, wyspecjalizowane we Francji. Autorka i współautorka kilku przewodników po Paryżu i Francji, ostatnio “Atlasu turystycznego Paryża” wydawnictwa SBM.

PROPONOWANE ZAKWATEROWANIE

HOTEL OPERA RICHEPANSE ****

Hotel Opéra Richepanse to hotel butikowy położony w centrum Paryża, 5 minut spacerem od placu Place de la Concorde i Pól Elizejskich. Luksusowe sklepy przy ulicy Rue Saint-Honoré dzieli od obiektu 50 metrów.

Przestronne wnętrza pokoi w hotelu są nowocześnie urządzone i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, system regulacji oświetlenia oraz sprzęt muzyczny w łazience, w której znajduje się również wanna lub kabina prysznicowa. Każdy pokój jest klimatyzowany i zapewnia zestaw do parzenia kawy i herbaty. Z okien niektórych z nich roztacza się widok na kościół de la Madeleine. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi.

Hotel oferuje pełne śniadanie w formie bufetu, które podawane jest w XVII-wiecznej sali jadalnej. Śniadanie można również zamówić do pokoju. Obiekt zapewnia codzienną prasę.

Wnętrze całodobowej recepcji zdobi marmurowa podłoga. Wielojęzyczny personel chętnie pomoże Gościom w organizacji pobytu w Paryżu.

Hotel oddalony jest o 50 metrów od stacji metra Madeleine i o 10 minut spacerem od Ogrodów Tuileries, gmachu Opery Garnier oraz placu Vendôme. Do Luwru można dojść w 15 minut.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Pamiętaj, że informacje o zasadach wjazdu na teren danego państwa oraz o obowiązujących tam restrykcjach należy aktualizować na bieżąco - także przed wyjazdem.

Najbardziej aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl

Szczegółowe informacje na temat podróżowania do poszczególnych państw, obowiązujących obostrzeń oraz wskazówki dotyczące bezpieczeństwa podróży znajdziesz na stronach Informacje dla podróżujących oraz Koronawirus – podróże za granicę.

CENA WYJAZDU 

650 EUR/os* + bilet lotniczy

ZAPISZ SIĘ

* przy założeniu, że uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 2-osobowych

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie w Hotel Opéra Richepanse **** w pokojach 2-osobowych ze śniadaniem
 • Wyżywienie w formule BB (śniadanie)
 • Transfery oraz bilety wstępów związane z realizacją programu zwiedzania
 • Ubezpieczenie
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Opiekę polskojęzycznego, licencjonowanego przewodnika po Paryżu

CENA NIE ZAWIERA:

 • Biletów lotniczych do Paryża i z powrotem (ok. 500 PLN)
 • Wydatków własnych uczestników
 • Atrakcji i posiłków nie zawartych w ofercie
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu
 • Proponowanych atrakcji dodatkowych dla osób chętnych

ORGANIZATORZY WYJAZDU:

Sky Dreams s.c, ul. Śliska 4, 61-369 Poznań

TELEFON KONTAKTOWY: 

+48 61 872 94 61

ADRES E-MAIL: 

info@skydreams.pl