NEYA PORTO HOTEL ****

Mieszczący się w dzielnicy Ribeirinha w Porto, 15 minut od lotniska, hotel NEYA Porto położony jest nad brzegiem rzeki Douro. Oprócz oszałamiającego widoku goście znajdą tu idealne miejsce na ucieczkę od rutyny, spędzenie rodzinnych wakacji, robienie interesów lub po prostu relaksujący weekend.

Obiekt był wcześniej zabytkowym klasztorem zwanym klasztorem Madre Deus de Monchique. Budynek został odnowiony z poszanowaniem oryginalnej architektury opactwa i zachowaniem historycznych artefaktów. Wśród 124 pokoi goście znajdą apartamenty tematyczne nawiązujące do ikon portugalskiego przemysłu, takie jak apartament Bordallo Pinheiro, apartament Delta Caffés, apartament Amorim Cork, porcelana Vista Alegre i inne, które mają zaskoczyć gości.

W hotelu Neya Porto goście mogą pracować w Business Centre i zarezerwować dowolną z wielofunkcyjnych sal konferencyjnych zaprojektowanych z myślą o każdym rodzaju imprezy lub zrelaksować się w Day Spa z szeroką gamą zabiegów. Dzieci mogą bawić się w Kids Club.

Restauracja Viva Porto inspirowana jest tradycyjną kuchnią portugalską. Goście będą cieszyć się autentycznym zanurzeniem w portugalskiej gastronomii, degustując selektywnie wybrane produkty z regionu, jednocześnie kontemplując ekskluzywny widok Douro. Słynny skybar, jest najlepszym miejscem spotkań w Porto. Tutaj goście mogą podziwiać panoramiczny widok na rzekę Douro podczas degustacji szerokiej gamy koktajli lub po prostu przy lekkim posiłku.

HOTEL DO ELEVADOR ****

Hotel do Elevador znajduje się na szczycie wzgórza z sanktuarium Bom Jesus wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Oferuje on panoramiczną restaurację z widokiem na francuski ogród i niezrównane widoki na miasto Braga.

XIX-wieczny hotel Elevador oferuje stylowy wystrój oraz bezpłatne WiFi w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Klimatyzowane pokoje wyposażone są w telewizję satelitarną i minibar. Na życzenie śniadanie w formie bufetu serwowane jest do pokoju. Restauracja Elevador oferuje różnorodne dania kuchni regionalnej i międzynarodowej, a także znakomity wybór win portugalskich. Panoramiczne okna zapewniają wspaniały widok na dolinę miasta Braga.