Naszym przewodnikiem po Południowo Zachodnim Wybrzeżu będzie Żaneta Auler, która lubi mówić o sobie - opowiadacz Ameryki.

Odwiedziła ponad 100 krajów świata. Pilotowała ponad 200 wyjazdów. Specjalizuje się w organizacji wyjazdów incentive po Ameryce dla ponad 80 biur podróży. Jest właścicielką biura Fun Travel z siedzibą w prestiżowej dzielnicy Los Angeles, Marina del Rey a także dumnym członkiem Los Angeles Tourism & Convention Board oraz autorką książki "7 dni w siódmym niebie"


ŻANETA AULER - historia prawdziwa
1982 – 1990
„Walczyła jak lwica” „Król strzelców”, „Najlepsza zawodniczka” to tylko niektóre z nagłówków stron sportowych w gazetach opisujące ją na boisku i jej 10 lat całkowitego oddania piłce ręcznej. Trudne treningi, praca zespołowa, sukcesy i porażki – to ukształtowało jej charakter na zawsze.

Kontuzja i odejście z zawodowego sportu były bardzo trudne, ale uświadomiły jej, że życie się na tym nie kończy. A wręcz odwrotnie, nagle otworzyło się wiele drzwi i możliwości. Zwiedzanie i opisywanie świata plus sportowa, ale już rekreacyjna aktywność stało się jej nową pasją.

1991-1997
Studentka Wydziału Turystyki i Rekreacji poznańskiego AWF i Dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

1996 – 2005
W radiu RMI FM w Poznaniu pracowała jako dziennikarka, wydawca i prezenter. Prowadząc własny program “Na końcu świata”, zabierała słuchaczy w ciekawe zakątki naszego globu i dzieliła się praktycznymi radami. Jej gośćmi byli znani podróżnicy, Ryszard Majcherczyk- odkrywca kanionu Colca w Peru, Robert Koperski – przejechał kulę ziemską na rowerze.

od 1999
Mama dwójki dzieci.

2005
Z fascynacji podróżami powstała jej pierwsza firma Fun Travel, w której organizuje i pilotuje wyjazdy zagraniczne na całym świecie. Specjalizuje się w realizacji elitarnych wyjazdów po Stanach Zjednoczonych dla czołowych polskich marek, współpracując z blisko 80 biurami incentive.

2012
Przenosi siedzibę firmy do USA, do prestiżowej dzielnicy Los Angeles, Marina del Rey, w sąsiedztwie amerykańskiej Wenecji. Ta zmiana dodała jej pracy element nowości, radości i wiele kalifornijskiego słońca.

2015
Otwiera studio fitness YogaCycle w Manhattan Beach.

Teraz
W jej szczęśliwym życiu praca, rodzina, sport, wypoczynek i rozwój osobisty przeplatają się, przenikają i tworzą jedną pełną całość. O jej sile decyduje rodzina i silne więzi międzyludzkie, a największą dumą napawa fakt wychowania dwójki mądrych i szczęśliwych nastolatków. Dzięki nim cieszy ją najdrobniejszy szczegół życia, jego prostota i nieskomplikowanie. To definicja jej osobistego sukcesu.