PROGRAM WYJAZDU                                                                              ZAPISZ SIĘ

Poznaj z nami cuda południowo – zachodniej Ameryki. W dwanaście dni przejedziesz przez 4 stany – Kalifornię, Arizonę, Nevadę i Utah. Zobaczysz najpiękniejsze parki narodowe – Wielki Kanion, Bryce, Zion, Yosemite, Dolinę śmierci i wiele innych przepięknych zakątków jakie stworzyła natura. Odwiedzisz niezwykłe miasta, od filmowego Los Angeles, przez pustynne Phoenix, szalone Las Vegas, magiczne San Francisco. Zobaczysz jak  wygląda życie kowbojów, Indian i Mormonów. Skosztujesz najlepszych steków i żeberek. Zrobisz wspaniałe zakupy. Przywieziesz do domu tysiące zdjęć i niezapomnianych wrażeń.

Dzień 1
Przelot do Los Angeles
Lądowanie w LA, odbiór bagaży i transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 2 – Los Angeles
Całodzienne zwiedzanie Los Angeles. Zaczniemy od Downtown – Staples Centre and Music Centre ze słynnym Walt Disney Concert Hall. Następnie przejazd ulicą pubów i dyskotek Sunset Boulevard do Hollywood. Spacer Aleją Gwiazd, czas wolny pod oscarowym Dolby Theatre. Będzie też czas na zakupy na najdroższej ulicy świata Rodeo Drive w Beverly Hills. Wizyta w kurorcie nad oceanem Santa Monica. Nocleg w hotelu.

Dzień 3 – Los Angeles Phoenix (400 m/644 km)
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i początek podróży po amerykańskim zachodzie. Podczas przejazdu przez rzekę Kolorado i pustynię Mojave podziwiać będziemy niezwykły czar pustynnych oaz, kaktusów saguaro i południowo-zachodniej architektury.
Późnym popołudniem zakwaterowanie w hotelu w Phoenix. Kolacja w stylu kowbojskim, nocleg.

Dzień 4 – Phoenix / Sedona / Grand Canyon (237 m/381 km)
Wczesnym rankiem przejazd przez ogrody Arizony. Kontynuacja podróży przez urocze miasteczko Sedona i kanion Oak Creek. Ta niezwykle malownicza okolica by!a niejednokrotnie  wykorzystana w przemyśle filmowym. Dzień zakończymy wizytą w Wielkim Kanionie, jednym z 7 naturalnych cudów świata. Dla chętnych przelot helikopterem nad tą wielką przepaścią .
Zakwaterowanie, kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 5 – Grand Canyon / Monument Valley / Page /Lake Powell Kanab (380 m / 612 km)
Po wykwaterowaniu przejazd na kolejne punkty widokowe Parku Narodowego Grand Canyon. Następnie wizyta w Monument Valley, na terenie rezerwatu Indian Navajo, znanego z licznych reklam i filmów kręconych właśnie w tej okolicy. 2 godzinna wycieczka jeepami pomiędzy malowniczymi formacjami skalnymi. Przejazd do Page nad jezioro Powell, jeden z największych na świecie zbiorników wodnych utworzonych ręką człowieka. Możliwość przelotu samolotem i podziwiania okolicy z lotu ptaka.
Zakwaterowanie w Kanab. Nocleg.

Dzień 6 – Kanab / Bryce Canyon / Zion / Las Vegas (323 m/519 km)
Dzień zaczniemy od wizyty w przepięknym Parku Narodowym Bryce, będziemy podziwiać oszałamiającą symfonię barw i kształtów wapiennych formacji skalnych. Następnie przejazd przez Zion – park, który słynie z majestatycznych gór i malowniczych przełęczy. Późnym popołudniem dotrzemy do rozrywkowego Las Vegas – miasta, które nigdy nie zasypia, światowego centrum hazardu, wielkich hoteli, koncertów i nocnych klubów. Wieczorem wycieczka Las Vegas by night – w programie słynny znak Welcome to Fabolous Las Vegas, największe hotele świata i ulica świateł Freemont Street.

Dzień 7 – Las Vegas
Dzień wolny na odpoczynek. Dla chętnych wycieczka do największego parku narodowego USA – Doliny Śmierci. Zakupy w licznych centrach handlowych lub odpoczynek przy basenie.
Czas wolny na indywidualne zwiedzanie miasta.

Dzień 8 - Las Vegas - Sequoia National Park 768 km
Zostawiając za sobą Las Vegas zbliżymy się do stóp Sierra Nevada.
Długi, ale bardzo malowniczy przejazd przez Nevadę i Kalifornię, pustynię Mojave i dolinę San Joaquin i jej miasteczka Fresno, Bakersfield i Mariposa. Kolacja we własnym zakresie, nocleg i zbieranie sił na jutrzejsze spacery po  popularnym parku narodowym Kalifornii

Dzień 9 - Sequoia National Park - San Francisco
Dzień z naturą - podziwianie największych drzew świata - sekwoi, Doskonała okazja by spotkać liczne zwierzęta zamieszkujące park – wiewiórki, lisy, rysie, nietoperze, pumy, kojoty, jelenie i niedźwiedzie brunatne. Po południu wizyta w jednym z najpiękniejszych amerykańskich miast. Wjazd do San Francisco przez most Bay Bridge, zwiedzanie zaczniemy od słynnego placu Union Square, nastepnie Chinatown, Golden Gate Park and Fisherman’s Wharf  z widokiem na wyspę Alcatraz. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja we własnym zakresie, nocleg.

Dzień 10 - San Francisco
Czas wolny na odpoczynek lub indywidualne zwiedzanie miasta,  czas wolny na  zakupy.

Dzień 11
Transfer na lotnisko
Wylot do Polski

Dzień 12
Lądowanie w Warszawie, zakończenie imprezy

AMBASADOR WYJAZDU

Naszym przewodnikiem po Południowo Zachodnim Wybrzeżu będzie Żaneta Auler, która lubi mówić o sobie - opowiadacz Ameryki.

Odwiedziła ponad 100 krajów świata. Pilotowała ponad 200 wyjazdów. Specjalizuje się w organizacji wyjazdów incentive po Ameryce dla ponad 80 biur podróży. Jest właścicielką biura Fun Travel z siedzibą w prestiżowej dzielnicy Los Angeles, Marina del Rey a także dumnym członkiem Los Angeles Tourism & Convention Board oraz autorką książki "7 dni w siódmym niebie"

ŻANETA AULER - historia prawdziwa
1982 – 1990
„Walczyła jak lwica” „Król strzelców”, „Najlepsza zawodniczka” to tylko niektóre z nagłówków stron sportowych w gazetach opisujące ją na boisku i jej 10 lat całkowitego oddania piłce ręcznej. Trudne treningi, praca zespołowa, sukcesy i porażki – to ukształtowało jej charakter na zawsze.

Kontuzja i odejście z zawodowego sportu były bardzo trudne, ale uświadomiły jej, że życie się na tym nie kończy. A wręcz odwrotnie, nagle otworzyło się wiele drzwi i możliwości. Zwiedzanie i opisywanie świata plus sportowa, ale już rekreacyjna aktywność stało się jej nową pasją.

1991-1997
Studentka Wydziału Turystyki i Rekreacji poznańskiego AWF i Dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

1996 – 2005
W radiu RMI FM w Poznaniu pracowała jako dziennikarka, wydawca i prezenter. Prowadząc własny program “Na końcu świata”, zabierała słuchaczy w ciekawe zakątki naszego globu i dzieliła się praktycznymi radami. Jej gośćmi byli znani podróżnicy, Ryszard Majcherczyk- odkrywca kanionu Colca w Peru, Robert Koperski – przejechał kulę ziemską na rowerze.

od 1999
Mama dwójki dzieci.

2005
Z fascynacji podróżami powstała jej pierwsza firma Fun Travel, w której organizuje i pilotuje wyjazdy zagraniczne na całym świecie. Specjalizuje się w realizacji elitarnych wyjazdów po Stanach Zjednoczonych dla czołowych polskich marek, współpracując z blisko 80 biurami incentive.

2012
Przenosi siedzibę firmy do USA, do prestiżowej dzielnicy Los Angeles, Marina del Rey, w sąsiedztwie amerykańskiej Wenecji. Ta zmiana dodała jej pracy element nowości, radości i wiele kalifornijskiego słońca.

2015
Otwiera studio fitness YogaCycle w Manhattan Beach.

Teraz
W jej szczęśliwym życiu praca, rodzina, sport, wypoczynek i rozwój osobisty przeplatają się, przenikają i tworzą jedną pełną całość. O jej sile decyduje rodzina i silne więzi międzyludzkie, a największą dumą napawa fakt wychowania dwójki mądrych i szczęśliwych nastolatków. Dzięki nim cieszy ją najdrobniejszy szczegół życia, jego prostota i nieskomplikowanie. To definicja jej osobistego sukcesu.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Najbardziej aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl

Szczegółowe informacje na temat podróżowania do poszczególnych państw, obowiązujących obostrzeń oraz wskazówki dotyczące bezpieczeństwa podróży znajdą Państwo na stronach https://www.gov.pl/web/dyplomacja/stany-zjednoczone-ameryki oraz Koronawirus – podróże za granicę.

KOSZT WYJAZDU

ZAPISZ SIĘ

CENA
    osoba w pokoju 1 osobowym – 3094 USD
    osoba w pokoju 2 osobowym – 2294 USD
    osoba w pokoju 3 osobowym – 2208 USD
    dopłata za dziecko w pokoju rodziców 1194 USD

CENA ZAWIERA:
    zakwaterowanie 10 noclegów wraz z podatkami w hotelach 4*
    boye hotelowi
    transfer z/na lotnisko
    przejazd klimatyzowanym autokarem
    opieka pilota podczas całej trasy (oprócz przelotu)
    wstęp do parków narodowych

CENA NIE ZAWIERA:
    przelotów
    wyżywienia
    ubezpieczenia
    wydatków własnych uczestników
    napiwków
    W USA system napiwków jest silnie rozwinięty. Osoby pracujące w obsłudze zawsze oczekują
    napiwków w wysokości 15-18%. Przykładowo kierowca 3-5 USD dziennie od każdego pasażera.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

    przelot helikopterem nad Wielkim Kanionem 216 USD
    przelot samolotem nad Lake Powell – 186 USD
    wycieczka do Doliny Śmierci – 55 USD
    wycieczka do Sausalito statkiem 40 USD
    wycieczka jeepami po Monument Valley – 50 USD
    kolacja kowbojska – 45 USD

KONTAKT

ORGANIZATORZY WYJAZDU:

BIURO PODRÓŻY SKY DREAMS S.C
ul. Śliska 4, 61-369 Poznań

KONTAKT: 

+48 61 872 94 61
info@skydreams.pl

BIURO PODRÓŻY FUN TRAVEL
310 Washington Blvd, Marina del Rey, California 90292